?

Social capital

  • less than 10
Name:
zadarma_lviv_ua
Membership:
Open
Posting Access:
All Members , Moderated
Description:
Тут Ви можете тільки ділитися та дарувати ) (рекомендовано читати правила спільноти)
Також запрошую у спільноту - lviv_exchange

та спільноту - design_floro

Напевно багато в кого з нас є такі речі, якими ми вже давно не користуємося і навіть не плануємо ними користуватися, а вони, як мінімум, займають зайве місце…
Можливо хтось просто хоче чимось поділитися ).

Якщо у Вас є річ (тощо) в доброму стані, яка Вам вже непотрібна (наприклад - прочитані книга, журнал, прослухані аудіокниги тощо), і Ви хочете віддати її комусь безкоштовно – ласкаво просимо у нашу спільноту ).

Тут Ви можете тільки дарувати речі (тощо). Якщо Ви хочете попросити про якісь речі, щось обміняти або продати (навіть за символічну плату) – Вам не сюди.
Тут Ви можете тільки дарувати.
Дякую за розуміння.

Спільнота є відкритою.
Територіальність спільноти - місто Львів.

ЗАБОРОНЕНО:
1. рекламу;
2. оголошення про обмін, купівлю, продаж, потребу в будь-чому, прохання про будь-що;
3. повторні повідомлення про ту ж річ без знищення попереднього повідомлення.

Оголошення, які залишилися незатребуваними протягом 1 місяця, підлягають повторній публікації (виключно в частині незатребуваних речей).

Авторам повідомлень, будь-ласка:
1. якщо Ви з кимось вже домовилися про передачу речі – в заголовку (темі) повідомлення зробіть помітку «ОБІЦЯНО»;
2. якщо Ви комусь вже віддали річ - в заголовку (темі) повідомлення зробіть помітку «ВІДДАНО»;
3. великі повідомлення та більше однієї фотографії - під кат.
Такі Ваші дії збільшують зрозумілість, інформативність нашої спільноти, заощадять всім нам час - віднесіться з розумінням і повагою один до одного і до самих себе.

Зокрема, можливо пропонувати для безкоштовного надання: прочитані книги, журнали, підручники, каталоги, прослухані/переглянуті аудіо- та відеозаписи, дитячий та інший одяг, взуття, дитячі коляски, колиски, іграшки, кімнатні вазонки, домашніх тварин та птахів, клітки, побутову техніку (наприклад, непотрібний/старий телевізор чи холодильник), піаніно, столи, стільці, тумбочки та інші меблі, ванни, умивальники, крани, люстри, зеркала, вікна, столові прибори, кухонний посуд тощо – будь-що.

Людина, яка безкоштовно віддає річ, самостійно вирішує кому саме її віддати, незалежно від черговості надходження записів під її оголошенням (черговості зголошення людей, яких така річ цікавить).

У спільноті діє правило – модератор завжди правий.
Написавши у спільноту, особа погоджується зі всіма правилами спільноти, здоровим глуздом (таким, як його розуміють модератори цієї спільноти) та загальноприйнятою судовою практикою.
Правила спільноти можуть будь-коли доповнюватися та/або змінюватися без погодження з учасниками спільноти чи з будь-ким.

free counters


За порушення правил спільноти забанено наступних користувачів:

Social capital

  • less than 10

Statistics